Multikino Cennik Popcorn - Cena w Multikinie

Multikino Cennik Popcorn - Cena w Multikinie
Autor Robert Carlos
Robert Carlos18.12.2023 | 5 min.

Multikino Cennik Popcorn. Artykuł zawiera aktualne informacje na temat cen popcornu w kinach sieci Multikino w całej Polsce. Przedstawiono w nim szczegółowy cennik wszystkich rodzajów i wielkości popcornu dostępnych w barach Multikina, wraz z cenami dodatków takich jak masło, sos czekoladowy czy sól. Podane ceny są na bieżąco aktualizowane. Artykuł pomoże Ci sprawdzić, ile kosztuje popcorn w Multikinie i jak kształtują się ceny dodatków. Pozwoli zaplanować wydatki związane z zakupem przekąsek podczas seansu filmowego.

Kluczowe wnioski:
  • Najtańszy popcorn w Multikinie to mały rozmiar w cenie ok. 10 zł
  • Duży popcorn jest droższy o ok. 5 zł od małego
  • Ceny dodatków do popcornu to ok. 2-3 zł za porcję
  • W Multikinie regularnie pojawiają się promocje na popcorn
  • Ceny popcornu w Multikinie są porównywalne z cenami w Cinema City

Porównanie cen popcornu w Multikinie i Cinema City

Cena popcornu w Multikinie jest zbliżona do tej w Cinema City. Obie sieci kin oferują podobny asortyment oraz cennik. Sprawdźmy, jak prezentują się ceny w obu multipleksach.

W Multikinie najtańszy jest mały popcorn, którego cena to ok. 10-12 zł. Niewiele droższy jest średni rozmiar popcornu w cenie ok. 14-15 zł. Za dużego popcorna zapłacimy ok. 18-20 zł.

W Cinema City cena małego popcornu to ok. 10 zł. Średni rozmiar wyceniono na ok. 15 zł, a duża porcja popcornu została wyceniona na ok. 20 zł.

Ceny dodatków do popcornu, takich jak sól, czekolada czy masło, kształtują się na zbliżonym poziomie w obu sieciach kin i wynoszą ok. 2-4 zł za porcję.

Różnice w promocjach na popcorn

Zarówno w Multikinie, jak i Cinema City, pojawiają się okresowe promocje na popcorn. Nie są one jednak identyczne w obu sieciach.

W Multikinie zniżki na popcorn bywają nieco częstsze i korzystniejsze. Możemy tam liczyć m.in. na 2 popcorny w cenie 1 lub tańszy duży popcorn w cenie małego.

Asortyment i jakość popcornu

Oprócz cen warto też porównać asortyment popcornów w Multikinie i Cinema City. Tutaj również oferty są do siebie bardzo zbliżone.

W obu sieciach kin możemy wybrać popcorn słony lub słodki. Oprócz tego znajdziemy tam też prażony popcorn oraz popcorn karmelowy lub czekoladowy.

Jeśli chodzi o jakość popcornu, według opinii widzów nie ma tu większych różnic. Klienci doceniają, że popcorn w obu sieciach kin jest świeży i smaczny.

Popcorn w Multikinie jest równie dobry, jak w Cinema City - słony, chrupiący i aromatyczny. Pod tym względem te dwa kina nie różnią się praktycznie niczym.

Która opcja jest zatem korzystniejsza, jeśli chodzi o zakup popcornu? Można powiedzieć, że obie sieci kin mają mocne strony. Dla poszukujących lepszych promocji i okazyjnych cen nieznacznie lepiej wypada Multikino.

Bilety w kinie a cena przekąsek

Decydując się na wizytę w kinie, żeby obejrzeć dobry film, warto pomyśleć też o cenie przekąsek takich jak popcorn, napoje czy nachosy, które zazwyczaj do niego dodajemy.

Opłata za bilet wstępu to dopiero część wydatków. Zakup przekąsek znacząco podnosi łączny koszt wyjścia do kina z ok. 20-30 zł do ok. 40-60 zł.

Dlatego przy wyborze kina na seans warto porównać także ceny popcornu i innych smakołyków, które tam kupimy.

Jak przystępne ceny snacksów mogą być sporą zaletą Multikina, tak droższe menu przekąsek może być minusami innych multipleksów, np. kin Helios.

Biorąc pod uwagę wszystkie koszty, Multikino wypada jako dość atrakcyjna opcja na seans filmowy z przekąskami bez uszczerbku na domowym budżecie.

Sieć kin Cena małego popcornu Cena dużego popcornu
Multikino 10-12 zł 18-20 zł
Cinema City 10 zł 20 zł

Podsumowanie

Multikino Cennik Popcorn - Cena w Multikinie

Artykuł porównuje ceny popcornu w dwóch popularnych sieciach kin - Multikinie i Cinema City. Przedstawia aktualny cennik popcornu Multikino w podziale na małe, średnie i duże porcje. Podobne zestawienie cenowe popcornu znajdziemy też dla Cinema City.

Okazuje się, że ceny popcornu są bardzo zbliżone w obu sieciach. Za małego popcorna zapłacimy ok. 10-12 zł, średniego 14-15 zł, a dużego 18-20 zł. Podobnie Cinema City wycenia swoje popcorny.

Artykuł wskazuje, że w Multikinie można jednak trafić na nieco korzystniejsze promocje na popcorn, gdzie przy zakupie dwóch porcji jedna jest tańsza lub gratis. Stąd dla łowców okazji lepszym wyborem może być Multikino.

Przy wyborze kina na seans, oprócz ceny biletu, warto więc sprawdzić także cennik barowych przekąsek jak popcorn, bo one znacząco zwiększają całkowity koszt wyjścia do kina. A Multikino prezentuje się na tym tle korzystnie.

5 Podobnych Artykułów:

  1. Filmy z Steven Seagal - Najlepsze filmy akcji
  2. Horrory o opętaniach - Najstraszniejsze filmy o opętaniach
  3. Rose i Jack - Tajemnice miłości z Titanica
  4. Filmy o pilotach myśliwców - najlepsze produkcje lotnicze
  5. Filmy thriller psychologiczne: Dobry thriller psychologiczny film
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Robert Carlos
Robert Carlos
Jestem zapalonym kinomaniakiem. Na swoim blogu dzielę się opiniami na temat nowych filmów i seriali. Omawiam klasykę kina gatunkowego, którą uwielbiam. Chętnie polemizuję z innymi krytykami i lubię burzliwe dyskusje w komentarzach.


 

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły