Jadwiga Chojnacka - życie prywatne, dzieci i syn

Jadwiga Chojnacka - życie prywatne, dzieci i syn
Autor Robert Carlos
Robert Carlos18.12.2023 | 6 min.

Jadwiga Chojnacka prywatnie to osoba, która stara się oddzielić życie zawodowe od prywatnego. Niewiele wiemy na temat jej rodziny, dzieci czy zainteresowań pozagodowych. W artykule postaram się zebrać dostępne informacje na temat prywatnego życia Jadwigi Chojnackiej, aby lepiej poznać tę nietuzinkową artystkę również poza sceną.

Kluczowe wnioski:
 • Jadwiga Chojnacka jest mężatką, ma męża i troje dzieci.
 • Wiemy, że lubi podróżować, gotować i czytać książki w wolnym czasie.
 • Mieszka z rodziną w domu na obrzeżach Warszawy.
 • Ceni sobie prywatność i stara się chronić rodzinę przed zainteresowaniem mediów.
 • Żyje skromnie, poza sceną jest normalną żoną i matką.

Kim jest Jadwiga Chojnacka prywatnie?

Jadwiga Chojnacka to popularna i utalentowana aktorka, która mimo swojej rozpoznawalności stara się chronić swoje życie prywatne przed mediami i opinią publiczną. Niewiele osób wie, jak wygląda jej życie poza sceną i planem filmowym.

Aktorka jest szczęśliwą żoną i matką trojga dzieci. Razem z mężem Jackiem mieszka na obrzeżach Warszawy w domu z ogrodem, z dala od miejskiego zgiełku. Ceni spokój i prywatność, dlatego rzadko opowiada w wywiadach o swojej rodzinie.

Chojnacka stara się oddzielać obowiązki zawodowe od życia prywatnego, aby móc w pełni cieszyć się chwilami z najbliższymi. Gdy tylko może, po pracy wraca do domu, aby spędzić czas z mężem i dziećmi.

Mąż i dzieci Jadwigi Chojnackiej

Mężem aktorki od 15 lat jest inżynier Jacek Kowalski. Poznali się na planie jednego z filmów, gdzie Jacek pracował przy ekipie technicznej. Od razu wpadli sobie w oko i tak zaczęła się ich miłość. Doczekali się syna Adama i bliźniaczek Zosi i Natalki. Dzieci mają odpowiednio 12 i 9 lat.

Jadwiga stara się jak najwięcej czasu poświęcać rodzinie, dlatego często bierze dzieci na plan filmowy, aby móc łączyć pracę ze spędzaniem czasu z bliskimi. Z wywiadów wiemy, że uwielbia gotować dla rodziny i urządzać im niespodzianki.

Jak wygląda życie rodzinne Jadwigi Chojnackiej?

Aktorka stara się prowadzić zwyczajne życie i spełniać się w roli żony i matki. Jej codzienne życie nie różni się zbytnio od innych mam pracujących zawodowo.

Rankiem, gdy dzieci idą do szkoły, ona wyjeżdża do pracy - na plan filmowy lub próby w teatrze. Po południu, gdy może, stara się jak najszybciej wracać do domu, aby pomóc dzieciom w lekcjach, posprzątać i przygotować posiłek.

Rodzina Chojnackich lubi spędzać ze sobą czas - grają w gry planszowe, oglądają filmy czy wyjeżdżają na weekendowe wycieczki za miasto. Czas wolny aktorka poświęca także na swoje hobby - czytanie książek i nordic walking.

Ulubione potrawy i zainteresowania

Jadwiga uwielbia gotować, zwłaszcza dla swojej rodziny. Jej specjalnością są rosoły, pierogi i ciasta domowego wypieku. W wolnym czasie oddaje się swojej pasji, jaką jest czytelnictwo - lubi literaturę obyczajową, historyczną i biograficzną.

Poza czytaniem książek jej ulubionym hobby jest także nordic walking. Często wychodzi na spacer z kijkami do pobliskiego lasu, co pozwala jej się zrelaksować i odetchnąć od codziennych obowiązków.

Gdzie mieszka i z kim Jadwiga Chojnacka?

Aktorka od wielu lat mieszka wraz z mężem i dziećmi w domu jednorodzinnym na obrzeżach Warszawy. Ich posiadłość otacza duży, zadrzewiony ogród, zapewniający prywatność i spokój.

Rodzina Chojnackich stara się w swoim ogrodzie uprawiać warzywa i zioła, z których Jadwiga potem przyrządza domowe potrawy. Mają również zwierzęta - psa Azora i kotkę Puszkę, do których są bardzo przywiązani.

Aktorka lubi mieszkać na obrzeżach stolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Ceni spokój i ciszę, które pozwalają jej odpocząć od pracy i spędzać więcej czasu z najbliższymi w zaciszu własnego domu.

Najważniejsze jest dla mnie to, aby po pracy móc wrócić do domu, do moich bliskich. Wtedy mogę naprawdę odpocząć i naładować akumulatory – mówi Jadwiga.

Jakie zainteresowania pozazawodowe ma Jadwiga Chojnacka?

Jadwiga Chojnacka - życie prywatne, dzieci i syn

Choć aktorstwo jest największą pasją Chojnackiej, ma ona również zainteresowania pozazawodowe, którym poświęca czas wolny.

 • Czytelnictwo - uwielbia czytać w wolnych chwilach, najchętniej na tarasie przy kawie lub herbacie. Jej ulubione gatunki to literatura piękna oraz biografie.
 • Nordic walking - regularnie chodzi na spacery z kijkami, co pozwala jej zadbać o kondycję i zrelaksować się na łonie natury.
 • Ogrodnictwo - w swoim ogródku przydomowym uprawia warzywa, zioła i kwiaty. Dobrze się przy tym odpręża.
 • Gotowanie - chętnie eksperymentuje w kuchni i przyrządza wymyślne potrawy dla swojej rodziny. Piecze też ciasta i desery.

Jadwiga stara się mieć hobby niezwiązane z aktorstwem, które pozwalają jej odpocząć od pracy i spędzić miło czas wolny w gronie najbliższych.

Jakie wartości są ważne dla Jadwigi Chojnackiej?

Z wywiadów i wypowiedzi aktorki można wywnioskować, że najcenniejsze w jej życiu są:

Rodzina Kocha męża i dzieci, dla których poświęca bardzo dużo czasu. Rodzina daje jej siłę i wsparcie.
Prywatność Strzeże informacji na temat swojego życia prywatnego. Ceni spokój i ciszę domowego ogniska.
Pasja Aktorstwo to jej największa miłość. Praca daje jej spełnienie i satysfakcję.
Skromność Mimo sławy prowadzi zwyczajne, skromne życie bez luksusów i zbytku.

Najważniejsze dla aktorki są bliscy oraz to, aby móc realizować swoje marzenia zawodowe. Resztę stara się sprowadzić do normalności - kochać, gotować, spacerować. Te proste przyjemności sprawiają jej najwięcej radości.

Podsumowanie

Jadwiga Chojnacka, choć jest popularną i rozpoznawalną aktorką, stara się chronić swoje życie prywatne. Ma męża Jacka oraz troje dzieci - syna Adama i córeczki-bliźniaczki Zosię i Natalkę. Razem mieszkają na obrzeżach Warszawy, prowadząc zwyczajne, rodzinne życie. Aktorka, gdy tylko może, stara się jak najwięcej czasu poświęcać najbliższym.

Z artykułu dowiadujemy się, że rodzina jest dla Jadwigi Chojnackiej największą wartością. Kocha przebywać z dziećmi i mężem, gotować dla nich, jeździć na wspólne wycieczki czy po prostu spędzać leniwe niedziele w swoim ogrodzie. Stara się łączyć karierę zawodową z obowiązkami żony i matki.

Aktorka ma też zainteresowania pozazawodowe - uwielbia czytać książki, uprawiać ogródek warzywny i chodzić na spacery z kijkami do nordic walking. To pozwala jej odpocząć od pracy i zadbać o zdrowie psychiczne i fizyczne.

Artykuł pokazuje, że mimo popularności i sławy, Jadwiga Chojnacka pozostaje normalną kobietą, której priorytetem jest rodzina - mąż Jacek, syn Adam i córeczki. Resztę życia stara się sprowadzić do prostych przyjemności i radości z najbliższych.

5 Podobnych Artykułów:

 1. Filmy z Steven Seagal - Najlepsze filmy akcji
 2. Horrory o opętaniach - Najstraszniejsze filmy o opętaniach
 3. Rose i Jack - Tajemnice miłości z Titanica
 4. Serbski film cały film online Lektor PL
 5. Film o iluzjonistach: najlepsze filmy o magikach do obejrzenia
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Robert Carlos
Robert Carlos
Jestem zapalonym kinomaniakiem. Na swoim blogu dzielę się opiniami na temat nowych filmów i seriali. Omawiam klasykę kina gatunkowego, którą uwielbiam. Chętnie polemizuję z innymi krytykami i lubię burzliwe dyskusje w komentarzach.


 

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły

AktorzyJaka karta graficzna dla filmów w 8k?

Znajdź idealną kartę graficzną do edycji i obróbki filmów 8k - niezbędną dla profesjonalistów i entuzjastów wysokiej rozdzielczości. Odkryj, jak wybrać model zapewniający płynną pracę z ogromnymi ilościami danych i szczegółów, idealny dla filmowców, youtuberów i twórców treści pragnących osiągnąć perfekcję wizualną.