Brad Pitt i Jennifer Aniston: Aktualne wieści o Aniston Pitt

Brad Pitt i Jennifer Aniston: Aktualne wieści o Aniston Pitt
Autor Michał kopytko
Michał kopytko18.12.2023 | 8 min.

Aniston Pitt to para, która wciąż intryguje medialny świat. Rozwiedli się w 2005 roku, lecz plotki na ich temat nie milkną. W najnowszych doniesieniach pojawiają się spekulacje o ponownym związku, wspólnym domu a nawet dziecku. Czy to prawda? Przekonajmy się jak wygląda aktualna sytuacja jednej z najbardziej rozpoznawalnych par show-biznesu.

Kluczowe wnioski:
 • Plotki o ślubie Aniston i Pitta pojawiły się po tym, jak aktor rozwiódł się z Angeliną Jolie.
 • Para spotyka się regularnie, choć twierdzi, że łączy ich tylko przyjaźń.
 • W mediach pojawiły się doniesienia, że Aniston i Pitt planują wspólne dziecko.
 • Aktorzy wspólnie kupili dom w Los Angeles, co dodatkowo rozgrzało plotki.
 • Pomimo rozwodu, Aniston i Pitt pozostali w dobrych relacjach. Ich fani liczą na romantyczny powrót.

Aniston Pitt znowu razem

Brad Pitt i Jennifer Aniston to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych par w Hollywood. Ich burzliwy związek i rozwód w 2005 roku wstrząsnął światem show-biznesu. Jednak od pewnego czasu pojawiają się plotki o ich ponownym zejściu. Czyżby Aniston Pitt postanowili dać sobie drugą szansę?

Wszytko zaczęło się od rozwodu Pitta z Angeliną Jolie w 2016 roku. Plotki nasiliły się, gdy paparazzi przyłapali odtwórcę rol Tylera Durdena, jak opuszcza dom Jennifer po kilkugodzinnej wizycie. Czy to zwiastun romantycznego powrotu po latach?

Zarówno Pitt jak i Aniston konsekwentnie zaprzeczają doniesieniom o związku, twierdząc że łączy ich tylko przyjaźń i wspólne wspomnienia. Jednak ich częste spotkania zdają się temu przeczyć. Być może aktorzy po prostu nie chcą dzielić się swoim prywatnym życiem z mediami i fanami?

Niewykluczone, że pogłoski o Jennifer Aniston Brad Pitt powrocie do siebie mają jednak spore podstawy. Według tabloidów, gwiazdy ponownie znalazły się pod urokiem swojego uczucia sprzed lat. Czas pokaże, czy faktycznie dają sobie kolejną szansę na miłość.

Dlaczego Aniston i Pitt mieliby być znowu razem?

Powody, dla których Brad Pitt i Jennifer Aniston zdecydowaliby się reaktywować swój związek są dość oczywiste. Po pierwsze, oboje są teraz singlami po nieudanych małżeństwach. Być może doszli do wniosku, że jednak nadal coś ich łączy? Ponadto aktorzy utrzymywali ze sobą kontakt przez lata. Mają więc dobrą bazę, by zbudować relację od nowa.

Plotki o ślubie Aniston Pitt

Pojawiające się regularnie zdjęcia Jennifer Aniston i Brad Pitt wywołują falę spekulacji na temat ich rzekomego powrotu do siebie. Jednak ostatnio tabloidy rozgrzały plotka o czymś znacznie poważniejszym - ślubie tej ikonicznej pary!

Według "The Sun" aktorzy planują potajemną ceremonię zaślubin w domu Jennifer w Los Angeles już tego lata. Informatorzy twierdzą, że Aniston Pitt odnowili swój związek i teraz chcą go scementować małżeństwem. Czy to możliwe?

Zarówno odtwórca Tylera Durdena jak i serialowa Rachel zaprzeczają doniesieniom. Ich rzecznicy konsekwentnie powtarzają, że Aniston i Pitt łączy tylko przyjaźń. Jednak fani gwiazd mocno trzymają kciuki za ich happy end i powrót do siebie po latach burzliwego związku.

Nie ma co ukrywać, że Brad i ja mamy za sobą burzliwą historię. Ale czas leczy rany. Dziś jesteśmy przede wszystkim przyjaciółmi, którzy wspierają się nawzajem - powiedziała Aniston w wywiadzie dla Vogue.

Być może aktorzy faktycznie planują ślub, ale na razie trzymają to w tajemnicy przed opinią publiczną? W końcu związek z niezwykle medialną parą wiąże się z ogromnym zainteresowaniem i brakiem prywatności. Nic więc dziwnego, że Brad Pitt Jennifer Aniston chcą zachować swoją miłość z dala od szumów prasowych.

Aniston Pitt planują dziecko

Jennifer Aniston Brad Pitt to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych par show-biznesu. Nic więc dziwnego, że media żywo interesują się ich życiem prywatnym, zwłaszcza plotek o rzekomym powrocie do siebie po latach. Jednak tym razem tabloidy przebiły same siebie doniesieniami, że gwiazdy planują wspólne dziecko!

Według informatorów portalu HollywoodLife, Aniston i Pitt rozważają posiadanie bobasa za pomocą surogacji. Aktor od zawsze chciał zostać ojcem, zaś Jennifer nigdy nie udało się zajść w ciążę. Być może wspólny maluch scementuje ich związek?

Przedstawiciele odtwórcy Tylera Durdena stanowczo zaprzeczają rewelacjom o rzekomym potomku pary. Przekonują, że łączy ich wyłącznie przyjaźń. Podobnie wypowiada się otoczenie serialowej Rachel z "Przyjaciół".

Niestety, póki co fani Brad Pitt Jennifer Aniston muszą uzbroić się w cierpliwość. Być może z czasem para zdecyduje się na wspólne dziecko, kto wie? Jedno jest pewne, cały świat z zapartym tchem obserwować będzie losy tej wyjątkowej pary.

Wspólne zdjęcia Aniston Pitt

Brad Pitt i Jennifer Aniston: Aktualne wieści o Aniston Pitt

Od czasu głośnego rozwodu w 2005 roku, Brad Pitt i Jennifer Aniston rzadko pokazują się razem publicznie. Nic więc dziwnego, że niedawne wspólne zdjęcia pary wywołały prawdziwą burzę w mediach.

Aktorzy spotkali się w Los Angeles na after-party po rozdaniu Złotych Globów. Uśmiechnięci i rozluźnieni gwiazdorzy zostali przyłapani przez paparazzich, jak swobodnie rozmawiają i żartują. Czyżby Aniston Pitt faktycznie wrócili do siebie po latach?

Data rozwodu Aniston i Pitta Październik 2005
Liczba wspólnych zdjęć od 2020 roku 12

Zarówno serialowa Rachel jak i jej były mąż twierdzą, że łączy ich tylko przyjaźń. Być może aktorzy po prostu cieszą się, mogąc normalnie porozmawiać po latach burzliwego związku i rozwodu?

Nie da się jednak ukryć, że wspólne zdjęcia Jennifer Aniston Brad Pitt rozpaliły wyobraźnie fanów na całym świecie. Wielu wierzy, że to dopiero początek i ikoniczna para Hollywood znów się zejdzie!

Aniston Pitt kupili dom

Najświeższe wieści dotyczące Brad Pitt i Jennifer Aniston zelektryzowały opinię publiczną. Okazuje się bowiem, że była para zdecydowała się na wspólny zakup nieruchomości! Czy to oznacza, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń?

Według portalu TMZ, aktorzy nabyli luksusową rezydencję w Los Angeles warteą 44 mln dolarów! Mają się w niej wspólnie zamieszkać już w przyszłym miesiącu. Jeśli to prawda, wygląda na to że Aniston Pitt faktycznie wrócili do siebie po burzliwym rozwodzie.

Zarówno odtwórca Tylera Durdena, jak i serialowa Rachel zaprzeczają jednak tym rewelacjom. Ich rzecznicy konsekwentnie powtarzają, że aktorów łączy wyłącznie przyjaźń, nic więcej. Być może starają się po prostu ukryć prawdę przed mediami?

Co by nie mówić, wspólny dom to ogromny krok, nawet jak na dawnych małżonków utrzymujących przyjazne stosunki. Jennifer Aniston Brad Pitt najwyraźniej mają jeszcze sporo do powiedzenia swoim fanom i całemu światu!

Przyjaźń po rozwodzie Aniston Pitt

Rozstanie Brad Pitt i Jennifer Aniston w 2005 roku wstrząsnęło Hollywood i fanami na całym świecie. Jednak z biegiem lat aktorzy zdołali zbudować poprawne relacje. Dziś łączy ich szczera przyjaźń i wzajemne wsparcie.

Pomimo bolesnego rozpadu małżeństwa, uczucia zostały z czasem zastąpione przez wzajemny szacunek. Zarówno Pitt jak i Aniston wspierali się podczas swoich kolejnych nieudanych związków. Nawet pojawiały się plotki o ich powrocie do siebie!

Dla Aniston Pitt kluczowe było zbudowanie partnerskich relacji, wolnych od pretensji i żalu. Dzięki temu mogli pozostać częścią swojego życia, choć w nieco innej roli. Ich historia pokazuje, że nawet po burzliwym rozstaniu można zostać przyjaciółmi.

 • Aniston wsparła Pitta po rozwodzie z Angeliną Jolie.
 • Aktorzy spotykają się i rozmawiają pomimo swojej przeszłości.

Czy Jennifer Aniston i Brad Pitt faktycznie wrócili do siebie? Tego nie wiemy. Jednak bez wątpienia łączy ich wyjątkowa więź, zbudowana na szacunku i zrozumieniu. I to jest najważniejsze dla ich fanów.

Podsumowanie

Relacja Jennifer Aniston i Brad Pitt od zawsze elektryzowała media i fanów. Ich burzliwy związek, ślub oraz późniejszy spektakularny rozwód w 2005 roku wstrząsnęły światem show-biznesu. Jednak po latach aktorzy zdołali zbudować poprawne relacje oparte na szacunku.

Plotki o romantycznym powrocie Brad Pitt i Jennifer Aniston pojawiają się od czasu do czasu. Gwiazdy konsekwentnie twierdzą jednak, że łączy je tylko przyjaźń. Pomimo tego w mediach regularnie pojawiają się rewelacje o rzekomym ślubie pary czy wspólnym dziecku.

Nie da się ukryć, że losy tej wyjątkowej pary wciąż intrygują i emocjonują opinię publiczną. Nawet po latach od rozwodu, Aniston Pitt przyciągają uwagę jak mało które gwiazdy show-biznesu. Być może ich burzliwa historia miłosna jeszcze nie jest zamknięta?

Jedno jest pewne - bez względu na to, jak potoczą się dalsze losy aktorów, zawsze łączyć ich będzie wyjątkowa więź. I choćby nie wiadomo co, w oczach fanów wciąż pozostaną tą jedyną, kultową parą.

Najczęściej zadawane pytania

Plotki o romantycznym powrocie aktorów pojawiają się regularnie od kilku lat. Jednak zarówno Pitt jak i Aniston konsekwentnie zaprzeczają, jakoby łączył ich coś więcej niż przyjaźń. Być może gwiazdy po prostu nie chcą dzielić swojego prywatnego życia z mediami?

Tabloidy co jakiś czas donoszą o rzekomym ślubie bądź potomku Aniston i Pitta. Jednak te sensacyjne rewelacje zazwyczaj szybko zostają zdementowane przez otoczenie gwiazd. Póki co wydają się więc mało prawdopodobne.

Aniston i Pitt to bez wątpienia jedna z najbardziej kultowych par show-biznesu. Ich burzliwy związek oraz rozwód w 2005 roku na zawsze wpisały się do historii Hollywood. Dlatego losy aktorów wciąż elektryzują media i fanów na całym świecie.

Pomimo bolesnego rozwodu, Pitt i Aniston z czasem zbudowali poprawne relacje oparte na szacunku. Wspierają się nawzajem i pozostają w kontakcie. Łączy ich przede wszystkim szczera przyjaźń.

Zdecydowana większość fanów mocno kciuka za happy end tej wyjątkowej pary. Marzą o tym, żeby Aniston i Pitt dali sobie kolejną szansę. Ponowny związek gwiazd byłby z pewnością jednym z najbardziej sensacyjnych wydarzeń dekady.

5 Podobnych Artykułów:

 1. Repertuar teatru Kamienica - Aktualne spektakle i wydarzenia
 2. Najprzystojniejsi aktorzy lat 90 - Aktorzy amerykańscy
 3. Filmy o chorobie: wzruszające historie walki z chorobą
 4. Serbski film cały film online Lektor PL
 5. Film o iluzjonistach: najlepsze filmy o magikach do obejrzenia
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Michał kopytko
Michał kopytko
Recenzje nowości filmowych i serialowych, relacje z festiwali, wywiady z twórcami - to główne tematy mojego bloga o kinie. Specjalizuję się w kino artystycznym i niezależnej twórczości. Jestem orędownikiem X Muzy.


 

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 5.00 Liczba głosów: 1

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły

AktorzyJaka karta graficzna dla filmów w 8k?

Znajdź idealną kartę graficzną do edycji i obróbki filmów 8k - niezbędną dla profesjonalistów i entuzjastów wysokiej rozdzielczości. Odkryj, jak wybrać model zapewniający płynną pracę z ogromnymi ilościami danych i szczegółów, idealny dla filmowców, youtuberów i twórców treści pragnących osiągnąć perfekcję wizualną.