Majówka 2018: Netia OFF Camera

Festiwalowe Biuro Podróżnicze Filmowego Południa prezentuje gorące oferty na Majówkę 2018! Przejrzyjcie z nami propozycje festiwalowe, zobaczcie gdzie pojechać, by wypocząć i zobaczyć dobre kino. Odcinek 2: Netia OFF Camera w Krakowie

11.NETIA OFF CAMERA – 27.04 – 06.05

Wyłaniające się z kaskady kolorów logo festiwalu to idealna wizualizacja dla jedenastej edycji wiosennego święta kina, który gromadzi wokół siebie różnorodne filmy i autorów. Na pełną paletę festiwalowych barw składają się przede wszystkim konkursy oraz sekcje tematyczne. W Konkursie Głównym powalczy 10 obrazów, w tym dwa z Polski – „Cicha noc” i „Wieża. Jasny dzień”. Tyle samo filmów zakwalifikowano do przeznaczonego wyłącznie rodzimym produkcjom Konkursu Polskich Filmów Fabularnych. Szczególnie interesująco prezentują się programy nowych sekcji na festiwalu: „Sport to zdrowie”, “Zawód: Artysta”, „Nasto-Dramy”, „Working Class Hero” i „Zemsta jest słodka?”.

Jak w poprzednich latach, filmy wyjdą z kina na ulice i place – pokazy plenerowe odbywać się będą na krakowskich dachach, na Placu Szczepańskim, nad brzegiem Wisły i na statku dryfującym po niej. Na festiwalowej scenie muzycznej wystąpi prawie dwadzieścia zespołów. Po raz piąty w trakcie festiwalu odbędzie się CANAL+ SerialCon, całkowicie bezpłatne wydarzenie, na które składają się seanse seriali (m.in. drugi sezon „Belfra”), prelekcje i panele dyskusyjne.

Najważniejszym gościem NETIA OFF Camera jest Roman Polański, którego najnowszy film „Prawdziwa historia” będzie miał premierę w trakcie festiwalu.

CENNIK BILETÓW:

  •  Cena pojedynczego biletu to 20zł. (Przy zakupie biletu z Masterpass jest 20% zniżki – cena z Masterpass 16,00 PLN)
  • Cena pojedynczego biletu na pokaz specjalny – DACHOWANIE – 30,00 PLN
  • Cena pojedynczego biletu na pokaz specjalny – KINO ‚NIMFA’ – Kino na statku pływającym – 50,00 PLN

KARNETY:

  • Karnet FESTIVAL PASS OPEN, upoważnia do wejścia na dowolną ilość wybranych seansów, cena regularna 375,00 PLN (cena z Masterpass – 20% 300,00 PLN)
  • Karnet FESTIVAL PASS 15, upoważnia do wejścia na 15 wybranych seansów, cena regularna 250,00 PLN (cena z Masterpass – 20% 200,00 PLN)
  • Karnet FESTIVAL PASS 10, upoważnia do wejścia na 10 wybranych seansów, cena regularna 180,00 PLN (cena z Masterpass – 20% 144,00 PLN)

Zakup karnetów będzie możliwy do 23 kwietnia 2018 lub do wyczerpania puli.

Harmonogram festiwalu

Zdjęcie i grafika – fanpage festiwalu