Program pokazów filmów konkursowych „Filmowe Południe” 2017

Program pokazów filmowych VII Konkursu Filmów Amatorskich i Niezależnych „Filmowe Południe’ 2017Program pokazów filmowych VII Konkursu Filmów Amatorskich i Niezależnych „Filmowe Południe’ 2017

PIĄTEK, 22.09

godz. 11:00

• Wykład „Bohater outsider” Patrycji Paczyńskiej – Jasińskiej

• Blok konkursowy 1.1 (45 min)

1. Film autobiograficzny, Emil Sowiński, 10:00
2. Standby, Julia Polkowska 02:00
3. Łapiduch, Mateusz MAT MOT Motyka, 07:00
4. Julka, MKF Wiatrak, 03:37
5. Opowieść Pani Lasu, Michał Wójcicki, 08:52
6. Szukając siebie, Michał Barański, 10:59
7. Pierwszy krok, Darek Janiczak, 06:00

godz. 13:00

• Wykład „Bohater outsider” Patrycji Paczyńskiej – Jasińskiej

• Blok konkursowy 1.2 (45min)

1. To byłam Ja…, Mateusz Mrukwa, 03:00
2. Mów mi Rico, Szymon Piegza, 06:37
3. City Lights, Tomasz Spera, 03:00
4. Jest jak jest, MKF Wiatrak, 11:19
5. Journey, Michał Wójcicki, 04:59
6. 12 miesięcy słońca część 1: teacher, doctor, roney, Michał Barański, 13:57
7. Śmierć urzędnika, Maja Cupiał (Kondaja Studios), 03:00

godz. 16:00

• Blok konkursowy 2.0 (120min)

1. Postrzałek, Piotr Pluta, 11:14
2. kOBIEty, Grażyna Kopeć, Magda Karel (Duet Twórczy Spółdzielnia), 03:08
3. Pilot, Daniel Le Hai, 15:00
4. Chór, Maciej Jarczyński, 11:00
5. Koko, Barbara Sędłak, 01:00
6. Gniew, Kamil Rocznik, 01:00
7. Włoskie makarony, Klaudia i Patrycja Stępniak, 04:06
8. Król, Bartosz Gajda, AKF Chemik, 20:00
9. Wizyta, Bartłomiej Miłak, AKF Chemik, 03:00
10. Alegoria ekologiczna, Tomasz Pawlak, 06:16
11. Śniegi kosmosu II, Tomasz Kowal, 17:00
12. Siłownia, Artur Kupiec (Shin Pictures), 04:00
13. Late Friday Night, Aleksander Pakulski, 06:40
14. Bies, Błażej Kujawa (Zakład Filmowy), 14:00
15. Lęk, Sebastian Ścigała, Honorata Ejsmont, 05:00
16. 04_09, Monika Szerbińska, 06:00
17. Jasiek, Piotr Jeliński, 05:00

SOBOTA, 23.09

godz. 16:00 

• Blok konkursowy 3.0 (120 min)

1. Vegeta, Jędrzej Kozera, 06:55
2. Reveille, Michał Wójcicki, 07:28
3. Włosy, Ewa i Paweł Piątek, 14:46
4. Inny, Arkady Barszcz, 09:24
5. Kolekcjoner pejzażu, Marek Stańczyk, 02:44
6. Brudny Henryk – Pierwsze starcie, Michał Domaszewski, 08:00
7. Siłownia, Artur Kupiec (Shin Pictures), 04:17
8. Droga do Mekki, Konrad Puchalski, 11:30
9. Krzyk duszy.Historia Toli, Wojtek Antosik, Artur Michalik, Łukasz Bursa, 09:19
10. Oczyma duszy, AKF „KLAPS”, 18:00
11. Sztuka współczesna, Dagmara Cioska, 02:00
12. Pani Irena od aniołów, Aleksandra Folczak, 10:00

godz. 18:00

• #HOT_SZTOS – krótkie i treściwe warsztaty filmowe dla każdego

• Pokaz produkcji „Filmowy Gust Mikołowa”

godz. 19:00

• Gala zakończenia VII Festiwalu Filmów Amatorskich i Niezależnych „Filmowe Południe” 2017 oraz rozstrzygnięcie konkursu filmowego

VII Festiwal Filmów Amatorskich i Niezależnych „Filmowe Południe” 2017 wsparli Urząd Miasta Mikołów, a Centrum Społecznego Rozwoju w Mikołowie, Miejska Biblioteka Publiczna w Mikołowie oraz restauracja Krakowskie Rondo i pub CKM Trąbka.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Festiwalu w dniach 22 i 23 września 2017 roku w MBP w Mikołowie!