Filmowa majówka – Kino na Granicy – Cieszyn

Jak ciekawie spędzić weekend majowy? Chciałbyś zobaczyć parę niezłych filmów niezależnych, ale nie wiesz, gdzie się wybrać? A może żałujesz, że żadnego nie zobaczysz, bo masz już inne plany na 1 maja? Filmowe Południe przychodzi z pomocą.

Dla tych, którzy chcą odkryć kino czeskie, słowackie i polskie…

Przegląd Filmowy Kino na Granicy
28 kwietnia do 3 maja 2017r.
Cieszyn/Czeski Cieszyn

Nie ma drugiej takiej imprezy jak ta. Kino na Granicy co roku przypomina dorobek filmowy oraz prezentuje najnowsze dzieła wyprodukowane w trzech państwach środkowej Europy – w Polsce, w Czechach i w Słowacji. Projekcje filmów odbywają się w kinach i ośrodkach kulturowych po obu stronach Olzy oraz pod Wieżą Piastowską na Wzgórzu Zamkowym. Nawet dwadzieścia filmów dziennie.

Poza projekcjami, w programie wystawy, spektakl teatralny, spotkanie literackie i koncerty. Na scenie Kina na Granicy wystąpią m.in. Prago Union (Live Band), Tabu, Jakubik & Deriglasoff, XXANAXX,Chiki Liki tu-a.

Karnety 6-, 3-dniowe oraz karnety Klubu Festiwalowego (koncerty) można zamawiać internetowo do 24 kwietnia, potem można je zakupić na miejscu, w Biurze Organizacyjnym (Czytelnia i Kawiarnia Avion|Noiva, ul. Główna 2061, Czeski Cieszyn).

Cennik biletów na poszczególne seanse i koncerty:
-bilet na pojedynczy seans: 12 zł (80 Kč)
-bilet na koncert: 20 zł (120Kč)

Szczegółowy program festiwalu

Strona festiwalu