PROGRAM KONKURSU FILMÓW NIEZALEŻNYCH „FILMOWE POŁUDNIE 2015”

Portal Filmu niezależnego „Filmowe Południe” zaprasza na:

BANER 1

Czwartek 19.11

MIEJSCE: Miejska Biblioteka Publiczna w Mikołowie ul Karola Miarki 5
– pokaz filmów konkursowych, godzina 16.00 -17.45 oraz 18.00– 20.00

Piątek 20.11
MIEJSCE: Miejska Placówka Muzealna  „Biały domek”  w Mikołowie ul Karola Miarki 15

-pokaz filmów konkursowych 17.00 – 18.00
– warsztaty filmowo – historyczne 18.00 (Jakub Gałęziowski  – Fundacja Ośrodka KARTA realizacja wywiadów ze świadkami historii)

Sobota 21.11
MIEJSCE: Miejska Biblioteka Publiczna w Mikołowie ul Karola Miarki 5
Rozdanie nagród w konkursie oraz pokaz filmów nagrodzonych. Godzina 18.00

Na wszystkie imprezy wstęp wolny

Lista filmów prezentowanych poczas pokazów konkursowych

1 Pomiędzy 4for1 – Michał Stenzel Koszalin
2 Honor – Mateusz Żegliński Szczecin
3 Żarówka – Stanisław Jeleński Jelenia Góra
4 Mój dom Andrzej Szopiński-Wisła Kędzierzyn-Koźle
5 85625 – Maciej Jarczyński Gdańsk
6 Klaudia – AKF „Nurt 58” – Henryk Latusek Łaziska Górne
7 Ku Pamięci – Mariusz Grabarski Motycz
8 Ostatni Kuc we wsi – Anna i Michał Barańscy Lublin
9 Przepraszam  – Julia Szymańczyk Orzesze
10 Strzelec – 3E Company – Eryk Stelmaszyk Gniezno
11 Existence – Kamil Adam Janko Tychy
12 Zguba  – Grupa H2O – Wiesław Zieliński Gościejewo
13 Kuzyni – Bartek Tryzna Białystok
14 Wojtek – TWIS ALPI – Bartek Tryzna Białystok
15 Bajka – Grupa Filmowa Magenta – Aleksandra Front, Dagmara Cioska Opole
16 Z cyklu w parku – Patrycja Bożek Polanka Wielka
17 Głodny koń, chory pies, bite dziecko – Grupa Twórcza „Inicjatywa” – Piotr Rzepka Kielce
18 Pasja życia AKF „Chemik” – Bartosz Gajda Oświęcim
19 Drumla – Tomasz Pawlak Warszawa

Kolejność filmów może ulec zmianie

Imprezy zorganizowano w ramach projektu Centrum Społecznego Rozwoju „Kino młodych i niezależnych 2015” dofinansowanego przez Urząd Miasta Mikołowa ze środków przeznaczonych na realizację zadań publicznych w dziedzinie: Kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i tradycji